Przenoszenie komponentów z TORWEGGE

Z naszą misją i przyjemnością opracowywania innowacyjnych rozwiązań dla wewnętrznych przepływów materiałów, aby uczynić je bardziej wydajnymi, możemy obecnie liczyć ponad 39 000 różnych moving components w naszym portfolio produktów. Obejmuje to różne rolki i koła, technologię obsługi i transportu, a także technologię przenośników, dopasowaną do Twoich wymagań w firmie. Ponieważ nasze moving components są w dużej mierze produkowane w Unii Europejskiej, korzystają Państwo z wysokich standardów jakości i krótkich terminów dostaw. Znajdziesz tu wysokiej jakości moving components dla swojej firmy!

Moving Components — kółka i koła

 

Obecnie w wielu miejscach wymagane są koła i zestawy kołowe, aby w ogóle móc przenosić towary. W sklepie internetowym TORWEGGE znajdziesz szeroką gamę zestawów kołowych i kół do różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o koła do dużych obciążeń, koła żaroodporne, koła poliuretanowe czy koła do aparatury – mamy odpowiednie moving components dla Twojego projektu. Ponieważ zajmujemy się produkcją moving components od ponad 60 lat, znamy wiele wyzwań, dzięki czemu możemy profesjonalnie ocenić, które produkty i materiały są najbardziej odpowiednie. Do oceny szczegółowo uwzględniamy podane czynniki, takie jak rodzaj nawierzchni, waga towaru i wpływ na środowisko w miejscu pracy. 
 

 

Więcej informacji o kołach

Moving Components — nasza technologia przenośników

 

Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci usprawnić procesy pracy w Twojej firmie. Dzięki naszej technologii przenośników możesz odciążyć swoją siłę roboczą i jednocześnie poprawić wewnętrzny przepływ materiałów. W naszym sklepie znajdziesz różne rolki nośne, rolki przenośnikowe, przenośniki rolkowe, rolki kulkowe i wiele innych. Aby można było znaleźć i wykorzystać odpowiednią technologię przenośników, nasz zespół ekspertów wspiera Cię od planowania do realizacji i jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Dla bardziej złożonych projektów zestawiamy kompletne rozwiązania, które są dopasowane do indywidualnych wymagań i warunków w Twojej firmie.
 

 

Więcej informacji o technice transportu bliskiego

Markus Pilz, kierownik działu zakupów w firmie Gabriel

„Widzimy po prostu, że TORWEGGE wyznaje taką samą filozofię jak my:
chce odpowiedzialnie działać na rzecz klienta”.

Xetto Arbeitsergonomie

Technologia transportu i przeładunku

 

Dobre samopoczucie pracowników jest najwyższym priorytetem w każdej firmie, nie tylko w intralogistyce. Dlatego projektując i wytwarzając nasze produkty z zakresu techniki przeładunkowej i transportowej, dbamy o to, aby zawsze uwzględniać ergonomię pracy i gwarantować dobre samopoczucie pracowników. Nasze moving components zapewniają bardziej wydajną i ergonomiczną pracę w magazynie, na produkcji i montażu. Nasi eksperci zaplanują i wyjaśnią Ci podczas osobistej konsultacji, w jaki sposób możesz najlepiej wdrożyć ergonomiczny projekt miejsca pracy w Twojej firmie za pomocą naszych produktów. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą technologii manipulacji i transportu, takich jak systemy przenośników podwieszonych, balansery sprężynowe, szyny C-owe i wiele innych produktów, dzięki którym Twój wewnętrzny przepływ materiałów będzie się pozytywnie rozwijał.
 

 

Przejdź do techniki obsługowej i transportowej

Moving Components w technologii scenicznej

 

Nasze moving components w technologii scenicznej zostały specjalnie opracowane do użytku na scenie. Odpowiednie koła i zestawy kołowe mają zatem specjalne właściwości, takie jak niski poziom hałasu, płynna praca i wysoka nośność. Aby źródła światła nie odbijały się od sceny, a podczas występów i pracy przebiegały bez przeszkód, nasze kółka i kółka są pokryte czarnym matowym kolorem. TORWEGGE oferuje szereg produktów, takich jak Black Wheels, Stageliftery czy specjalne urządzenia transportowe. Odkryj szeroką gamę już teraz!
 

 

Więcej informacji o naszym asortymencie na potrzeby techniki scenicznej

Zrealizuj swój projekt z moving components firmy TORWEGGE

 

Zwiększ wydajność procesów roboczych i popraw wewnętrzny przepływ materiałów — dzięki moving components firmy TORWEGGE. Dzięki specjalnej technologii przenośników, kół i rolek, technice obsługi i transportu oraz technologii scenicznej można zoptymalizować różne obszary operacyjne.

Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Twojego projektu i chętnie doradzą osobiście, jeśli masz jakiekolwiek pytania. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Cieszymy się na współpracę z Państwem! 
 

 

Centrum kontaktu

Nasze katalogi

 

W katalogach znajdziesz przegląd wszystkich naszych produktów. Wystarczy pobrać publikację i wyszukać odpowiedni produkt.

Katalog Moving Components (PL)

Koła i rolki

Technika transportu bliskiego

Technika obsługowa

Technika utylizacyjna

Technika sceniczna

Katalog dla Przetwórstwa ryb, drobiu i mięsa (DE)