Wysokiej jakości wieńce obrotowe firmy TORWEGGE

Wieńce obrotowe to elementy łączące, które służą do przenoszenia ruchów obrotowych. Można je spotkać w mniejszych wersjach np. w handlu detalicznym do prezentacji towarów na elementach obrotowych lub pod stołami obrotowymi w restauracjach. Jednak są one również często wykorzystywane w sektorze przemysłowym i montażowym, ponieważ dzięki obrotowi o 360° nadają się do załadunku szerokiej gamy nośników towarów. W TORWEGGE oferujemy szeroki wybór wieńców obrotowych.

Asortyment wieńców obrotowych i kulkowych wieńców skrętnych

Wieńce obrotowe to elementy łączące w formie pierścienia, wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, za pomocą których można przenosić ruchy obrotowe. W technologii przenośników są one zwykle stosowane w mechanizmach obrotowych koparek i dźwigów, dlatego muszą być w stanie wytrzymać duże obciążenia. Lżejsze wieńce obrotowe są idealne do wyrównywania płyt.

Wieńce obrotowe składają się z dwóch koncentrycznych pierścieni wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego, które można wprawiać w ruch obrotowy za pomocą licznych stalowych kulek. Stalowe kulki gwarantują maksymalny poślizg i płynny ruch obrotowy. Gdy mechanizmy obrotowe znajdują się po jednej stronie, obraca się pierścień zewnętrzny. Jeśli są po drugiej stronie, wewnętrzny pierścień się obraca. Aby zapobiec ślizganiu się pierścieni, każdy z nich jest wyposażony w gumowe punkty podparcia. Nasze wieńce obrotowe można montować z obu stron, a także na pochyłych powierzchniach.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Zamów wieńce obrotowe w firmie TORWEGGE

 

Wieńce obrotowe TORWEGGE są produkowane w szczególnie wysokim standardzie i dlatego charakteryzują się bezproblemową eksploatacją i długą żywotnością. Obrotowe wieńce z naszego asortymentu są odpowiednie dla szerokiej gamy wymagań. Na życzenie możemy dostarczyć również wiele innych wersji. Znajdziesz również wiele innych technologii przenośników, takich jak rolki kulkowe, przenośniki rolkowe i rolki nośne.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami. Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!

 

Wieńce obrotowe w naszym sklepie internetowym