Koła pneumatyczne

Koła pneumatyczne TORWEGGE są dostępne w różnych wariantach. Możesz wybierać spośród różnych typów profili, korpusów kół, grubości profilu i średnicy kół. Koła pneumatyczne nadają się szczególnie do transportu delikatnych towarów, ponieważ bardzo dobrze tłumią drgania. Dowiedz się więcej o naszych kołach pneumatycznych tutaj i zamów je w razie potrzeby!

Praktyczne właściwości kół pneumatycznych

Rodzaj podłoża
twarde & nierówne/szorstkie
twarde & gładkie/równe
twarde & wrażliwe
miękkie & wrażliwe
nierówne & luźne

Praktyczne właściwości kół pneumatycznych

Koła pneumatyczne TORWEGGE mogą szczególnie dobrze amortyzować uderzenia, skoki i nachylenia, ponieważ mają właściwości elastyczne. Dzięki tej amortyzacji, towary wielkogabarytowe idealnie nadają się do transportu. Do tego dochodzi niski opór toczenia, co znacznie ułatwia transport. Można je jednak stosować również na gładkich powierzchniach. Ponieważ opony na kołach są bardzo delikatne dla podłoża, często używa się ich również na wrażliwych nawierzchniach.

Jednak przy zakupie kół pneumatycznych należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Ogólna zasada dla tych kół jest taka, że ​​im mniejszy opór toczenia, tym większa średnica. Możesz używać tych kół szczególnie na nierównym i słabym podłożu. Należy zwrócić uwagę na prawidłowy bieżnik opony: opona z bieżnikiem jest szczególnie odpowiednia na nierówną powierzchnię, z drugiej strony bieżnik rolkowy zapewnia płynną pracę i prawie nie zbiera brudu. Należy również pamiętać, że nie każde koło pneumatyczne można zamontować do wózka.

Odpowiednie obszary zastosowania kół pneumatycznych

Koła pneumatyczne TORWEGGE mogą być używane do różnych obszarów zastosowań. Są one często używane do taczek lub wózków ręcznych, które następnie przewożą ciężkie towary na pagórkowatym terenie na zewnątrz. Są również używane we wózkach platformowych, wózkach transportowych lub w sektorze zabawek.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Zamów koła pneumatyczne w firmie TORWEGGE

 

Koła pneumatyczne firmy TORWEGGE idealnie nadają się do obszarów zastosowań, w których konieczne są płynne i ciche przejazdy. U nas masz do wyboru różne warianty kół pneumatycznych z łożyskami ślizgowymi, wałeczkowymi i kulkowymi oraz różnymi profilami. TORWEGGE zachwyca pierwszorzędnymi oponami o wysokich osiągach na Twoich kołach. Rozejrzyj się po naszej ofercie w sklepie internetowym i znajdź optymalne koła pneumatyczne do swojego użytku!

 

Koła pneumatyczne w naszym sklepie internetowym