Zestawy kołowe i koła odporne na wysoką temperaturę firmy TORWEGGE

Żaroodporne kółka TORWEGGE są używane głównie tam, gdzie robi się naprawdę ciepło. Przewożą gorące towary, np. w piekarniach. Mogą być również stosowane w firmach posiadających wędzarnie, piece piekarnicze i hartownicze czy wędzarnie. Ze względu na specjalną mieszankę materiałów możliwe jest, że tworzywa sztuczne i pełna guma wytrzymują wysokie wahania temperatury. Korpus rolek żaroodpornych jest wyposażony w smar żaroodporny, dzięki czemu może zaspokoić potrzeby. Rolki są również dostępne w obudowie ze stali nierdzewnej, ponieważ znajdują zastosowanie również w przemyśle spożywczym.

Korzystne właściwości rolek żaroodpornych

Kółka żaroodporne są dostępne w firmie TORWEGGE w różnych wersjach. Można u nas kupić kółka z tworzywa sztucznego lub gumy, a kółka są również dostępne w różnych kolorach, co pozwala uniknąć śladów na podłodze. Nasze wysokiej jakości kółka są niełamliwe pod dużym obciążeniem i dlatego są wyjątkowo trwałe. Kółka żaroodporne są również wyposażone w obudowę z blachy stalowej lub ze stali nierdzewnej i mają niski opór toczenia. Ze względu na szeroki zakres temperatur mogą być używane na wiele sposobów. W przypadku kółek masz również wybór między łożyskiem kulkowym a łożyskiem ślizgowym.

Odporne na wysoką temperaturę zestawy kołowe TORWEGGE wykonane z różnych materiałów nadają się do różnych zakresów temperatur. Produkty z tworzyw sztucznych wytrzymują temperatury od -25°C do +250°C, a nasze wałki gumowe nawet temperatury od -40 °C do +260°C. Wiele firm korzysta z naszych żaroodpornych kółek, ponieważ różne towary mogą być przenoszone w środowiskach zależnych od temperatury. Jednak wysokie temperatury zmieniają również nośność Twoich kół. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiednich kółek dla Twojej firmy!

Różne lokalizacje rolek żaroodpornych

Rolki żaroodporne mogą być stosowane w różnych obszarach, zostały opracowane specjalnie dla firm o dużych wahaniach temperatury. Nasze kółka z gumy silikonowej nadają się również do nierównych podłóg i przekraczania progów, są niezniszczalne przy dużych obciążeniach i posiadają dobrze amortyzującą powłokę. Z kolei rolki z tworzywa sztucznego można stosować do podłóg gładkich i litych. Nasze kółka żaroodporne również imponują długą żywotnością. Oprócz obszarów odpornych na temperaturę można je również stosować w obszarach o wysokich wymaganiach higienicznych.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Zamów żaroodporne kółka w TORWEGGE

 

Abyś mógł efektywnie wykorzystywać swoje rolki, powinny być one optymalnie dostosowane do Twojego obszaru zastosowań, aby móc z nich korzystać w sposób zrównoważony. W TORWEGGE znajdziesz kółka, które wytrzymują temperaturę do +260 °C, dzięki czemu możesz bez problemu transportować towary przy wahaniach temperatury. Rozejrzyj się teraz i zobacz na własne oczy wysokiej jakości koła i zestawy kołowe TORWEGGE!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych rolek żaroodpornych lub potrzebujesz więcej informacji o naszych produktach, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Nasi pracownicy udzielą Ci fachowych porad.

 

Rolki odporne na wysokie temperatury w naszym sklepie internetowym