oła termoplastyczne od TORWEGGE

Jeśli przewozisz dużo ciężkich towarów, nasze termoplastyczne koła są idealne. Dlatego znajdują zastosowanie głównie w logistyce i przemyśle. Koła te mają prawie takie same właściwości jak standardowe koła gumowe, ale nie zawierają szkodliwych WWA (wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne), ponieważ nie zawierają plastyfikatorów. Dzięki temu mogą być również wykorzystywane do zabawek dziecięcych. Kolejnymi zaletami kół termoplastycznych jest to, że są bezwonne i zupełnie nie zostawiają śladu. W TORWEGGE oferujemy duży wybór wysokiej jakości kół termoplastycznych.

Właściwości i obszary zastosowania kół termoplastycznych

Koła termoplastyczne charakteryzują się przede wszystkim cichą pracą. Możesz znacznie zmniejszyć poziom hałasu w swojej firmie, a tym samym przyczynić się do lepszego środowiska pracy dla swoich pracowników, nie powodują one żadnego zakłócenia akustycznego. Może to mieć wpływ na wydajność Twoich pracowników, a tym samym nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pracy, ale także znacząco zwiększa komfort pracy w Twojej firmie.

Koła termoplastyczne mają niski opór toczenia i łatwość manewrowania, co oznacza, że ​​wymagają mniej wysiłku, a jednostki transportowe można łatwiej transportować. Dzięki temu przyczyniają się do doskonałego komfortu toczenia. Prowadzi to do lepszego ciągnięcia i pchania przewożonych towarów. Koła termoplastyczne są łatwe w manewrowaniu nawet pod dużym obciążeniem, a także mogą optymalnie przenosić siłę ciągu.

Ponieważ mają większą nośność niż koła z pełnej gumy, nie pozostawiają śladów na podłodze i imponują odpornością na wstrząsy podczas transportu ciężkich ładunków. Koła termoplastyczne mogą transportować od 40 do 220 kg na koło.

Koła termoplastyczne można wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki elastycznemu i sprężystemu materiałowi mogą być wykorzystywane na różne sposoby w logistyce i przemyśle. Dzięki tym cechom i dobrej zwrotności oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Zamów koła termoplastyczne w firmie TORWEGGE

 

Koła termoplastyczne TORWEGGE gwarantują doskonały komfort toczenia i pomagają chronić Twoich pracowników podczas pracy. Mogą być wykorzystywane nie tylko w logistyce, ale także w wielu innych obszarach, takich jak transport publiczny. W naszym sklepie masz duży wybór kółek z łożyskami kulkowymi, wałeczkowymi lub ślizgowymi w szerokiej gamie kolorystycznej. Opony kół termoplastycznych firmy TORWEGGE są mocne i wysokiej jakości. Przekonaj się sam i zamów koła w naszym sklepie internetowym! Otrzymasz również dane specyficzne dla produktu i rysunki CAD.

W TORWEGGE znajdziesz również inne rodzaje kół i rolek, spójrz na nasze koła pneumatyczne lub poliuretanowe. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych kół termoplastycznych lub masz ogólne pytania dotyczące naszych produktów? Chętnie doradzimy na osobistym spotkaniu. Wspólnie z Państwem znajdziemy idealne rozwiązanie i czekamy na kontakt z Państwem.

 

Koła z tworzywa termoplastycznego w naszym sklepie internetowym