Zwrotne kule transportowe firmy TORWEGGE

Kulki transportowe są używane jako mali pomocnicy w technologii liniowej w systemach przenośnikowych i pomagają szybko i łatwo przekierowywać lub obracać transportowane towary. W ten sposób można zoptymalizować przepływy pracy. Rolki kulowe składają się ze stalowej obudowy, kuli jezdnej, kulek nośnych i gniazda kulowego. Zastosowanie kilku kulowych transporterów na jednym torze umożliwia bezproblemowe przemieszczanie się transportowanych towarów we wszystkich kierunkach montażowych.

Właściwości i zalety kul transportowe

Kulowe zespoły transferowe są stosowane głównie w technice liniowej w systemach przenośników, podajnikach, prasach lub stanowiskach montażowych. Składają się z obracającej się kuli, która jest podtrzymywana przez wiele małych kulek podtrzymujących. Powłoka nośna służy do tego jako bieżnia. Dzięki tej konstrukcji mogą obracać się we wszystkich kierunkach, aby przy niewielkim wysiłku przesuwać, obracać i ustawiać ciężkie przedmioty i ładunki we wszystkich kierunkach. Kulki podtrzymujące toczą się w misce, gdy kulka się obraca.

Kolejną zaletą kulek transportowych jest to, że mają dużą nośność pomimo niewielkiej wagi i rozmiaru. Nasze kule transportowe są wyposażone w filcową uszczelkę lub dolne otwory, dzięki czemu są odporne na zabrudzenia.

W TORWEGGE oferujemy różnorodną gamę wysokiej jakości kulek transportowych dostosowanych do Twoich potrzeb, dzięki czemu możesz zoptymalizować swoje procesy operacyjne!

Nasza szeroka gama transportowych rolek kulowych

Kulowe systemy transportowe TORWEGGE są dostępne w różnych wersjach. Z jednej strony można wybierać między obudowami z tworzywa sztucznego, stali lub stali nierdzewnej, przy czym ta ostatnia jest szczególnie wytrzymała, odporna na uderzenia i zabezpieczona przed korozją. Z drugiej strony możesz wybrać pomiędzy kulką wykonaną ze stali lub tworzywa sztucznego. Kulki stalowe zapewniają wysoką sprężystość i odporność na temperaturę do 100°C, podczas gdy kulki z tworzywa sztucznego chronią powierzchnię przed zarysowaniami.

Kołki gwintowane umożliwiają łatwy montaż kul transportowych poprzez wkręcenie ich w stół jednostki kulowej. Ale możesz również zamówić kulki transportowe z mocowaniem na otwór, klipsami mocującymi lub w ogóle bez mocowania. Na przykład klipsy mocujące dobrze sprawdzają się w większych lub cylindrycznych otworach.

Typy rolek kulowych

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Zamów wysokiej jakości rolki kulowe od TORWEGGE

 

Transportowe rolki kulowe TORWEGGE charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i wynikającą z tego płynną pracą oraz długą żywotnością. Dzięki elastycznym kulom transportowym, które można przesuwać w dowolnym kierunku, z łatwością przetransportujesz przedmioty i ładunki, a tym samym zoptymalizujesz procesy w Twojej firmie. Nasza różnorodna oferta umożliwia precyzyjne dopasowanie do Państwa wymagań. Na życzenie możemy zaoferować Państwu również kulki transportowe w wielu innych wersjach.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi technologiami przenośników, takimi rolki nośne, szyny rolkowe lub przenośniki rolkowe. Czeka na Ciebie duży asortyment wysokiej jakości i różnorodnych produktów!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych przenośników kulowych lub potrzebujesz porady w zakresie wyboru odpowiedniej technologii przenośników, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie. Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!

 

Rolki kulowe w naszym sklepie internetowym