Zamów technologię przenośników od TORWEGGE

Technologia przenośników jest podstawą sprawnego przebiegu procesów i optymalnych łańcuchów procesów w Twojej firmie. Ponieważ należy do wewnętrznej logistyki firmy i jest częścią inżynierii mechanicznej, jest odpowiednio dostosowany do każdej branży.

Dzięki technologii przenośników firmy TORWEGGE możesz w sposób zrównoważony poprawić przepływ materiałów. U nas znajdziesz dla swojej firmy przenośniki rolkowe, rolki nośne, szyny rolkowe i kulowe transportery. TORWEGGE zapewnia również odpowiednie kompletne rozwiązania, jeśli jest to wymagane i jest po Twojej stronie podczas fazy planowania. Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach intralogistycznych, w tym obszarze biznesowym możemy pomóc Ci w rozwiązaniach automatyzacji lub złożonych aplikacjach.

Oczywiście nie istnieje tylko jeden system przenośników dla każdej potrzeby, dlatego oferujemy szeroką gamę systemów przenośników dla Twojej firmy. Nasze produkty znacznie ułatwiają transport przewożonych towarów. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego już teraz i zamów systemy przenośników, które są odpowiednie dla Twoich wymagań.

Rolki nośne

 

Nasze rolki transportowe są dostępne nie tylko w wersji standardowej, TORWEGGE może również dostarczyć je dostosowane do Twojego projektu. Dzięki różnym powłokom, podłogom łożysk, konstrukcji rur i wykończeniom osi masz szeroki wybór.

 

Przejdź do rolek nośnych

Przenośniki rolkowe

 

Powinieneś używać szyn rolkowych TORWEGGE, aby poprawić płynność transportu wewnętrznego na dłuższą metę. Bez względu na to, jak ciężkie są Twoje towary, mamy dla Ciebie odpowiedni przenośnik rolkowy. Dzięki naszym akcesoriom możesz transportować swoje towary jeszcze wydajniej.

 

Przejdź do przenośników rolkowych

Rolki przenośnika

 

Rolki przenośnika służą głównie do transportu towarów na szynach rolkowych lub w regałach przepływowych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolek transportowych.

 

Przejdź do rolek przenoszących

Szyny rolkowe

 

Bez względu na to, czy towary są lekkie, czy ciężkie, za pomocą naszych szyn rolkowych możesz przetransportować wszystko. W naszym sklepie znajdziesz listwy rolkowe do lekkich towarów transportowanych. W przypadku cięższych ładunków TORWEGGE oferuje również tory rolkowe i paletowe do dużych obciążeń.

 

Przejdź do szyn rolkowych

Kulki transportowe

 

Nasze transportery kulowe nadają się szczególnie do prostego transportu lekkich i ciężkich towarów. Można ich używać elastycznie, ponieważ można nimi łatwo skręcać, kierować i przenosić towary.

 

Przejdź do rolek kulowych

Wieńce obrotowe

 

Wieńce obrotowe mogą przenosić ruchy obrotowe, takie jak obracanie przedniej osi na dyszlu przyczepy ciężarówki. Te elementy łączące są dostępne w firmie TORWEGGE w szerokiej gamie rozmiarów i dla szerokiej gamy klas wagowych.

 

Przejdź do wieńców obrotowych

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub nie wiesz dokładnie, która technologia przenośników TORWEGGE jest najlepsza dla Twojego projektu, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie doradzimy pisemnie przez e-mail lub osobiście w rozmowie. Nasz kompetentny personel jest po Twojej stronie!