Odkryj kółka do urządzeń w TORWEGGE

Często spotykamy się z kółkami do urządzeń – zwanych również kółkami do aparatury - w naszym codziennym życiu. Stosowane są na przykład jako kółka do krzeseł biurowych, urządzeń medycznych, stojaków wystawowych, w wyposażeniu sklepów lub ogólnie do mebli domowych. W TORWEGGE znajdziesz kółka do aparatury w szerokiej gamie wzorów, różnią się one materiałem, wysokością i rodzajem mocowania. Dzięki naszym cichobieżnym i płynnie pracującym kółkom możesz transportować lekkie ładunki wszędzie tam, gdzie są małe wysokości. Rozejrzyj się teraz po naszym asortymencie i znajdź odpowiednie kółka do swoich potrzeb!

Asortyment kółek do aparatury w TORWEGGE

Dzięki naszym rolkom możesz łatwo i szybko przenosić lekkie i średnio ciężkie przedmioty w pomieszczeniach. Dzięki lekkiej i smukłej konstrukcji z obudową z blachy stalowej lub tworzywa sztucznego nasze kółka do aparatury są szczególnie mobilne. Dzięki tym korzystnym właściwościom można ich bezproblemowo używać również w sektorze medycznym i opiekuńczym lub w zakładach produkcyjnych lub sklepowych i precyzyjnie przemieszczać swoje przedmioty.

W TORWEGGE znajdziesz kółka do aparatury w różnych wersjach, które różnią się materiałem, wysokością i rodzajem mocowania. Do wyboru koła o średnicy 35-150 mm lub 50-100 mm. Kółka do aparatury są wyposażone w obudowę stałą lub kierowaną, dzięki czemu mogą poruszać się elastycznie we wszystkich kierunkach lub po linii prostej, dzięki czemu masz więcej swobody w ruchu. Kółka do aparatury z kombinacją kółek stałych i skrętnych zapewniają najwyższy komfort jazdy. Do pokonywania zakrętów dobrze nadają się zestawy kołowe wyposażone tylko w obudowę skrętną. Aby zapobiec obracaniu się lub staczaniu się kółek urządzenia, TORWEGGE oferuje również kółka z hamulcami lub blokadami.

Dzięki TORWEGGE możesz również wybierać spośród różnych materiałów. Proponujemy Państwu kółka wykonane z poliuretanu, poliamidu, tworzywa sztucznego lub gumy. Znajdziesz tu również kółka stałe do drabiny i skrzyni. Rolki do drabin są dobrze resorowane i zapewniają stabilne oparcie na ziemi, podczas gdy rolki skrzynkowe mogą zapewnić stabilność kierunkową przedmiotów, ponieważ nie można ich obracać.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Wybierz kółka do aparatury TORWEGGE

 

Dzięki naszym kółkom do urządzeń i aparatury możesz łatwo transportować i przenosić swoje przedmioty. Zachwycają również płynną pracą i mobilnością. Użyj tych kółek jako kółek skrętnych lub połącz je z kółkami stałymi! Rozejrzyj się teraz po TORWEGGE i odkryj naszą szeroką gamę kółek do aparatury.

U nas znajdziesz również inne rodzaje kółek, takie jak kółka żaroodporne, kółka ze stali nierdzewnej lub kółka od lekkich do średnio ciężkich. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych kółek do urządzeń lub potrzebujesz profesjonalnej porady dotyczącej innych produktów z naszej oferty, skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoją wiadomość!

 

Rolki przemysłowe w naszym sklepie internetowym