Odkryj rolki ze stali nierdzewnej firmy TORWEGGE

Potrzebujesz kół odpornych na stałą wilgoć? Nasze koła ze stali nierdzewnej ze stali chromowo-niklowej są do tego idealne. Są one odporne na działanie cieczy, pary i wysokiej wilgotności, ponieważ koła TORWEGGE ze stali nierdzewnej są nierdzewne i wysokostopowe. Rozejrzyj się teraz po naszym asortymencie i odkryj nasze koła ze stali nierdzewnej, które nadają się do stałego użytku w mokrych pomieszczeniach.

Rolki ze stali nierdzewnej do małych obciążeń

Korzystne właściwości kół ze stali nierdzewnej

W TORWEGGE otrzymasz koła ze stali nierdzewnej w wersji stałej lub skrętnej. Mamy warianty z podwójnym ogranicznikiem lub płytą montażową, dzięki czemu można prawidłowo zamocować kółka. Oferujemy również kółka wykonane z różnych materiałów, takich jak guma, poliuretan, poliamid czy plastik. Ponadto nasze koła ze stali nierdzewnej są dostępne w różnych kolorach, aby uniknąć śladów zużycia na podłodze. Koła mogą pracować w różnych temperaturach, są szczególnie odporne na ścieranie i uderzenia oraz mają niski opór toczenia. Dzięki naszej bogatej ofercie masz możliwość dostosowania zestawów kołowych ze stali nierdzewnej do swoich wymagań.  

Koła ze stali nierdzewnej TORWEGGE są dostępne w różnych wersjach, które mogą transportować ładunki o różnych rozmiarach. Lekkie koła przenoszą obciążenia od 100 kg do 400 kg. Nasze ciężkie koła mogą transportować nawet do 1000 kg. Dzięki tej elastyczności jest coraz więcej firm, w których stosowane są nasze koła ze stali nierdzewnej. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, u nas znajdziesz idealne zestawy kołowe dla swojej firmy.

Rolki ze stali nierdzewnej do dużych obciążeń

Obszary zastosowania kół ze stali nierdzewnej

Koła ze stali nierdzewnej mogą być używane w różnych obszarach i branżach, ponieważ są dostępne z różnych materiałów. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a także odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Dlatego są często używane w sektorach, w których higiena i czystość odgrywają główną rolę. W związku z tym są one preferowane w szpitalach, instytutach badawczych i przemyśle. Koła ze stali nierdzewnej są również często stosowane w przemyśle spożywczym, ponieważ można je wykorzystać do optymalizacji przebiegu procesu, ponieważ spełniają wysokie wymagania przemysłu spożywczego. Ich stosowanie w piekarnikach i chłodniach jest również nieszkodliwe.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Kup rolki ze stali nierdzewnej od TORWEGGE

 

Aby korzystanie z kół ze stali nierdzewnej było jak najbardziej efektywne i trwałe, należy je dostosować do konkretnych obszarów zastosowania. Dlatego udostępniamy Państwu szeroką gamę kół ze stali nierdzewnej. Nasze produkty wytrzymują wilgoć i wysokie temperatury oraz mogą udźwignąć do 1000 kg. Rozejrzyj się teraz i zobacz na własne oczy nasze wysokiej jakości zestawy kołowe i koła.

Jeśli nadal masz pytania dotyczące naszych zestawów kołowych ze stali nierdzewnej lub nie wiesz dokładnie, które zestawy kołowe i koła najlepiej pasują do Twojej firmy, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci doradzą w każdej chwili. Czekamy na Twoją wiadomość!

 

Rolki ze stali nierdzewnej w naszym sklepie internetowym