Odkryj plastikowe koła w TORWEGGE

Ze względu na materiał, koła plastikowe znajdują zastosowanie głównie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Ponieważ plastikowe bieżniki i korpusy kół są bardzo łatwe do czyszczenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę plastikowych kółek wykonanych z poliamidu i polipropylenu, które szczególnie imponują dużą zwrotnością i łatwością prowadzenia. Dowiedz się więcej o plastikowych kołach TORWEGGE!

Obszary zastosowania i właściwości kół plastikowych

Rodzaj podłoża
twarde & gładkie/równe
miękkie & wrażliwe

Plastikowe koła mają wiele korzystnych właściwości. Koła polipropylenowe są bardzo odporne na ługi i kwasy, a także mogą przenosić ładunki do 700 kilogramów. Ponadto są odporne na ciepło do +350°C i krótkotrwale do +400°C. Plastikowe koła wykonane z poliamidu są szczególnie niezniszczalne i mogą udźwignąć do sześciu ton.

Koła plastikowe z poliamidu i polipropylenu pracują szczególnie cicho przy niewielkich obciążeniach i miękkich podłogach. Koła transportują Twoje towary szczególnie delikatnie, ponieważ ich materiał sprawia, że ​​poruszają się niezwykle płynnie. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach zastosowań. Najlepiej sprawdzają się oczywiście na gładkich i równych podłogach.

Plastikowe koła są również używane w wielu różnych obszarach roboczych. Koła wykonane z poliamidu i polipropylenu można stosować elastycznie i optymalnie zintegrować ze środowiskiem produkcyjnym. Na przykład są często używane w przemyśle spożywczym, ponieważ są łatwe w czyszczeniu. Dużą popularnością cieszą się również koła w postaci rolek bramowych, które mają szczególnie długą żywotność, ponieważ nie zużywają się szybko.

Kontakt Kundenservice Beratung TORWEGGE

Zamów plastikowe koła z polipropylenu i poliamidu od TORWEGGE

 

W TORWEGGE masz duży wybór plastikowych kółek wykonanych z poliamidu i polipropylenu. W naszej ofercie znajdziesz koła z łożyskami kulkowymi, ślizgowymi lub wałeczkowymi. Nasze koła posiadają również opony o wysokich osiągach i wysokiej jakości. Masz również wybór między różnymi wariantami, dzięki czemu możesz wybrać idealne koła z plastiku do swojego użytku. Rozejrzyj się teraz u nas i kup odpowiednie koła od TORWEGGE!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą inną ofertą kół i zestawów kołowych. Jeśli szukasz kół o dużej nośności, to koła poliuretanowe są właśnie dla Ciebie. Koła te mogą być używane w wielu różnych obszarach pracy. W naszym asortymencie znajdziesz również koła do bardziej wrażliwych podłóg, na przykład nasze koła pneumatyczne są do tego idealne.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych plastikowych kółek lub dalsze informacje na temat naszego asortymentu, z przyjemnością Ci pomożemy! Doradzamy w osobistej rozmowie. Razem z Tobą znajdziemy koła idealne dla Twoich wymagań. Czekamy na Twoją wiadomość!

 

Koła z tworzywa sztucznego w naszym sklepie internetowym