Różnorodny wybór kół TORWEGGE

To, które koła są dla Ciebie odpowiednie, zależy od wpływu środowiska, wymagań chemicznych i charakteru ścieżek w miejscu użytkowania. Dlatego należy je dobierać w zależności od bieżnika, opony i piasty koła, ponieważ te elementy wpływają na opory toczenia, nośność i właściwości jezdne. W TORWEGGE możesz kupić szeroką gamę różnych kół online. Na przykład możesz wybrać między kołami z pełnej gumy, poliuretanu lub plastiku! Chętnie udzielimy Państwu fachowych porad i dalszych informacji!

Koła z gumy pełnej

 

Klasykiem wśród kół są koła z pełnej gumy, które nadają się do różnych zastosowań i mogą być używane elastycznie w różnych lokalizacjach. Niedrogie koła z pełnej gumy firmy TORWEGGE są wszechstronne do użytku przemysłowego, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Potrzebujesz większej nośności kół TORWEGGE? W takim razie powinieneś zdecydować się na nasze elastyczne koła z pełnej gumy.

 

Przejdź do kół z gumy pełnej

Koła termoplastyczne

 

Jeśli często przewozisz ciężkie towary, polecamy nasze termoplastyczne koła. Charakteryzują się niskimi oporami toczenia i cichą pracą. W przeciwieństwie do kół gumowych nie zawierają jednak szkodliwych WWA (wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne).

 

Przejdź do kół z tworzywa termoplastycznego

Koła poliuretanowe

 

Koła poliuretanowe łączą niski opór toczenia kół plastikowych z dużymi obciążeniami kół gumowych. Te koła TORWEGGE mogą być używane do lekkich i ciężkich ładunków. Są wytrzymałe, odporne na uderzenia i przecięcia na ostre przedmioty, dzięki czemu mogą być szczególnie dobrze stosowane w dużych zakładach produkcyjnych.

 

Przejdź do kół poliuretanowych

Koła pneumatyczne i koła odporne na przebicie

 

Koła pneumatyczne można stosować na wszystkich rodzajach podłoża, niezależnie od tego, czy jest to teren gładki czy nierówny. Dzięki właściwościom sprężystym można je wykorzystać na wiele sposobów. Najbardziej znanym miejscem zastosowania kół pneumatycznych jest samochód, ale branża zabawkowa również korzysta z kół pneumatycznych.

 

Przejdź do kół pneumatycznych

Koła plastikowe

 

Koła plastikowe przyczyniają się do delikatnego transportu Twoich towarów. Wykonane są z poliamidu lub polipropylenu i gładko jeżdżą po równych i płaskich podłogach.

 

Przejdź do kół z tworzywa sztucznego

Koła do dużych obciążeń

 

Koła do dużych obciążeń są solidne i mają jedną z najwyższych nośności wśród kół TORWEGGE. Wykonane są ze stali lub żeliwa szarego, są wyjątkowo odporne na temperaturę i mogą przewozić towary o wadze do 10 ton.

 

Przejdź do kół do dużych obciążeń

Odkryj teraz nasze wysokiej jakości koła TORWEGGE

 

Koła TORWEGGE są dostępne jako zestawy skrętne i stałe. Kółka stałe charakteryzują się prostym prowadzeniem, natomiast kółka skrętne można obracać. Więc jeśli połączysz oba ze sobą, obiekty mogą być optymalnie ustawione. Zapraszamy do przeglądania naszego sklepu internetowego, tutaj znajdziesz szeroką gamę różnych kół. TORWEGGE produkuje je również zgodnie z Twoimi osobistymi potrzebami i życzeniami. Kupuj koła online.

Jeśli oprócz kół interesują Cię również rolki, warto przyjrzeć się odpowiedniej kategorii. Posiadamy duży wybór rolek od lekkich do ciężkich, które możesz kupić online.

Masz pytania dotyczące naszych kół TORWEGGE? Nasz kompetentny personel chętnie Ci doradzi! Razem z Tobą znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.